Mėnulio įtaka

Mėnulio fazių įtakos klausimas šiandien vis dar lieka dvisprasmiškas. Vieni mokslininkai teigia, kad poveikis tarp žmogaus, gamtos ir šio dangaus kūno egzistuoja, tačiau nėra konkrečių duomenų, koks tai konkretus poveikis.

Per jaunatį žmogų ir visą gamtą veikia labai stiprūs impulsai, kurie tarsi įkūnija visa ko pradžią ir naujų jėgų bei galių antplūdį. Žmogų toks energijos perteklius tonizuoja, skatina imtis aktyvios veiklos, įgyvendinti pribrendusius sumanymus. Per Mėnulio jaunatį ir žmonių, ir gyvūnų organizmui ypač palankus metas išsivalyti. Tai pats tinkamiausias laikas badauti (sveikatingumo tikslu). Šis laikotarpis taip pat labai palankus atsikratyti žalingų įpročių (pavyzdžiui, mesti rūkyti arba nebegerti alkoholinių gėrimų).
Reikėtų žinoti, kad šis trumpas laiko tarpas yra ypač tinkamas chirurginėms operacijoms (be abejo, priklausomai nuo konkrečių aplinkybių).

Priešpilnio fazėje sustiprėja visuotinio pakilimo požymiai, pvz., įkvėpimas, augimas. Dominuoja pozityvi nuotaika; aktyviai kaupiama ir gerai išsaugoma energija. Šiuo laikotarpiu paprastai labai padidėja gimimų skaičius, kuris savo kulminaciją (aukščiausią tašką) pasiekia per Mėnulio pilnatį.
Per priešpilnį organizmas lengvai ir veiksmingai pasisavina viską, kas jį stiprina, regeneruoja (atnaujina) bei gydo, ir ypač efektyviai kaupia naujas atsargas. Tai labai tinkamas laikas fiziškai bei protiškai pailsėti, atsipalaiduoti ir sutvirtėti (pavyzdžiui, sveikstantiems ligoniams).

Per pilnatį visame pasaulyje užregistruojama daugiausiai įvairių nelaimingų atsitikimų bei smurtinės mirties atvejų. Per pilnatį žmonių aktyvumas bei emocingumas yra nepaprastai didelis. Po kurio laiko daugumai žmonių tai kelia nuostabą ir net baimę: „Kaip aš galėjau taip pasielgti (pasakyti, pagalvoti)?“ Šiuo laikotarpiu žaizdos daug stipriau kraujuoja ir lėčiau gyja. Pilnatis – labai netinkamas metas chirurginėms operacijoms, tačiau ypatingais atvejais jos neturėtų būti atidedamos.

Psichologinės pagalbos telefonai (nemokami skambučiai)

Per delčią Mėnulio impulsai skatina atidavimą (plačiąja prasme – iškvėpimą, išsilaisvinimą nuo sukauptos energijos). Toks „pritvinkęs“ Mėnulis, astrologų teigimu, išvaduoja nuo abejonių, baimių, depresijų ir padeda kaupti teigiamus potyrius bei jausmus greitai prasidėsiančiam naujam gyvenimo ciklui.

Šiuo metu mėnulio fazė yra
Reklama